úterý 7. července 2015

Velká, barevná paleta očních stínů

Ahoj, dnes jsem si pro Vás připravila představení a kratší recenzi této obrovské paletky se 78 barvami za 515,- A najdete ji zdePaletka obsahuje 72 očních stínů, 3 odstíny pudru a 3 odstíny tvářenky. Ale bohužel je celá spodní řada s pudry a tvářenkami třpytivá, tudíž já je jako pudry rozhodně nevyužiji - nechci se celá třpytit.
Většina stínů je spíše sypká a trochu se drolí, ale výraznější barvy, jako například ve spodní řadě předposlední tvářenka, jsou takové máslovitější, ale na pigmentaci neztrácí.

Paletka obsahuje i zrcátko, což beru jako velké plus. Obsahuje i dva aplikátory, které já ale nevyužiji - raději používám štětce.
Co mi ale na paletce vadí je to, že nedrží otevřená, jestli mi rozumíte. Nemá žádnou zarážku a otevře se úplně - tak jako ji vidíte na první úvodní fotografii.

Teď ještě pár fotek stínů z blízka


Jak vidíte většina stínů je hodně výrazná a docela jsem se bála, že budou málo pigmentované. No i když, kam zase extra zářivé stíny využiji, no, možná jako oční linky nebo na nějakou příležitost, kdy by se mi daná barva hodila.

Tady můžete vidět pigmentaci tvářenek a pudrů, bez prvního, který je klasický, až na to, že obsahuje shimmer, ale to jsem zmiňovala již výše.


Hned další pigmentace na ukázku je řada obdélníkových stínů - brány po řadě. 
Tyto stíny se mi líbí asi ze všech nejvíce, jelikož jsou takové běžné a často využívané.Poslední ukázkovou pigmentací jsou dva poslední řádky.
V horní řadě vidíte jak stíny postupně zesvětlují, proto jsem už ani další nefotila, jelikož i na téhle fotce je vidět ta změna a další stíny by jen zesvětlovaly více.


Když bych stíny celkově ohodnotila - pigmentaci mají opravdu skvělou, ale bohužel výdrž není taková, kterou by si zasloužily. Mají spíše nižší až střední výdrž. Do vrásek nezalézají, ale postupně se z oka ztrácí. 
Smýt je lze i vodou - u některých trochu hůře (u těch máslovitějších)

Doporučila bych stíny?
Pokud nechcete investovat velké peníze do dražších paletek, tuto určitě doporučuji, jediné co je horší je výdrž, ale za tu cenu se to myslím dá.
Je lepší stíny využívat v zimě, kdy se tolik nepotíme a stíny nemají tendenci se smývat.
Určitě paletka nezůstane zastrčená vzadu v šuplíku, ale na každodenní nošení také není.
Posuďte sami.

Doufám, že se Vám tento článek líbil.
Budu ráda za každého nového čtenáře a i za každý komentář.

Jednou mi přišel dotaz na to, kam mi někdo může soukromě napsat zprávu, aby ji nikdo neviděl. Takže můžete mi psát na můj email - katienajmannova@gmail.com odpovím vám, co nejdříve budu moct.
Dál mi můžete psát do zpráv na mojí fb page ZDE a nebo na můj osobní fb do zpráv ZDE . Moc ráda vám s čímkoli poradím, nebo vás klidně vyslechnu a popovídám si s vámi.

Pokud vás ještě něco zajímá, pište na ask -  zde , vše vám moc ráda zodpovím.
Nezapomeňte dát like na fb page - zde

Mějte se krásně Katie x

5 komentářů:

 1. Pěkná recenze, ale paletku bych si nekoupila, protože bych ji vůbec nevyužila :D :)

  Květinová voda Saloos

  OdpovědětVymazat
 2. Paletka vypadá skvěle.. :)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/07/mini-haul-outfit.html

  OdpovědětVymazat
 3. Paletka vyzerá naozaj super.
  pozývam ťa na moju GIVEAWAY: http://aduliksun.blogspot.sk/2015/07/giveaway-za-36-000-pozreti-na-blogu.html

  OdpovědětVymazat
 4. Vždycky jsem po ní strašně toužila a potom jsem si jí pořídila a teď ji skoro vůbec nepoužívám :D

  OdpovědětVymazat
 5. Paletka vypadá skvěle,ale já bych asi nevyužila všechny ty výrázné barvy.
  Jinak pěkná recenze!!!

  http://sabihomolacova.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat