pátek 4. července 2014

Máme nového člena rodiny

Moc se Vám omlouvám za moji neaktivnost, ale začaly prázdniny a ten začátek je vždy takový hektický. A ještě k tomu jsme si pořídili koťátko. Je to holka(obyčejná kočka domácí) a jsou ji 2 měsíce.  Fotky nejsou moc kvalitní, jelikož se číča musí pořád hýbat a zkoumat něco nového :D Dali jsme ji jméno Tess, co na něj říkáte? :)
Ještě je trochu bojácná a tak vždy když má strach nebo je sama v pokoji zaleze pod skříň, ale samozřejmě i řádí. To běhá z jedné strany na druhou a tak :D Většinou jí to chytne večer. A noci jsou s ní taky super:D vstává už okolo 5. ale třeba dneska ještě usnula a spali jsme do půl 7 :D Lehla si ke mě do postele a dala si hlavu na mé rameno:D
Pokaždé kamkoli jdu, jde za mnou :D dneska jsme ji i poprvé vzali na zahradu, klepala se jako ratlík :DDneska bylo opravdu nádherné počasí a tak jsme celé odpoledne strávili v bazéně, proto čas na články opravdu momentálně není. A také nápady docházejí, proto vás prosím napište mi nějaké.
Omlouvám se za tento článek, takový dá se říct zápis do deníku, ale chtěla jsem napsat alespoň něco:)
Mějte se krásně Katie xx a nezapoměňte mi napsat nějaký ten návrh na článek, ať už do komentářů nebo na ask.
(jak tak na tenhle článek koukám zpětně je to jeden nejnekvalitnějších článků, co jsem kdy napsala, ale co se dá dělat :D)

1 komentář:

  1. Takže zaprvé, jak už jsem psala jméno Tess je úžasné..:* Hrozně roztomilé!! :*
    Jinak chápu v tomhle počásí jsem taky věčně naložená v bazenu..:D (Ta tvoje fotka je krásná..:*)
    A kočička.. :) Ta je dokonalá <3 princeznička.. :*

    OdpovědětVymazat